Employee Information - 2018
Serial No Name of the Employee Gender Present Status
Designation Salary Code Grade Service Nature of the Appointment (Permanent/ Contract/Casual/Temporary)
1  N.B.A.N.Priyanka F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
2  W.A.T.Erandika F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
3  A.K.A.C.J.Amarasinghe F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
4 S.A.T.S.A.Subasinghe M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
5  D.N.Premasiri M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
6 T.P.Premathilake M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
7  M.B.Sarath M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
8  R.A.D.K.R.Premakanthi F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
9 N.C.S.Jayasekara M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
10  K.K.S.Jinadasa M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
11  J.M.A.D.K.Jayasekara M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
12  J.M.S.D.Jayasinghe M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
13  S.B.K.Chathuri F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
14  M.R.Wijewardana M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
15  H.A.Priyadarshani F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
16  J.P.N.Wijerathne M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
17  W.S.M.Wickramathilake F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
18  D.W.M.S.K.P.Dunusinghe M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
19  J.P.Chandrakanthi F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
20  M.P.R.M.Gunasekara F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
21 D.M.Jayasinghe F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
22  R.P.Gunarathne M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
23  R.C.S.Jayaweera F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
24  P.N.V.Kumara M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
25  T.M.W.J.Amarasiriwardana F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
26  A.P.A.P.K.Ranasinghe M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
27 V.K.N. Prasadini F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
28  B.V.T.P.Shantha M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
29  A. Amarasinghe M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
30  P.A.S.Priyantha M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
31  S.M.N.B.Senanayake M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
32 L.B.A.Jayarathne F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
33  K.A.G.W.Kuruppu M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
34  K.M.S.Kumari F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
35 M.K.N.Lakmali F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
36  R.M.N. Rathnayake F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
37  W.A.P.Wickramasinghe M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
38 G.K.M.U.Weerasekara F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
39  H.P.N.K.Wijesinghe F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
40  H.A.C.M.Ranasinghe F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
41  N.J.M.Peiris M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
42 N.P.Thanuja Kumari F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
43  A.D.S. Lakmal M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
44  M.A.P. Athula M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
45 M.W.A.H.Wijesuriya M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
46 P.W.A.S.Karunarathne M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
47  K.A.S. Shanali F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
48 A.S. Fernando F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
49 M.H.S.Thilakasiri M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
50 J.M.Senavirathne M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
51  H.P.S. Mihirani F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
52  D.S.Ekanayake F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
53 M.R.D.Marasinghe F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
54 M.A.A.Nishanthi F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
55 R.M.S.Madhushani F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
56  H.B.M.Padmalal M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
57 G.R.Priyashantha M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
58 W.M.S.S.Weerabaddana M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
59 O.D.R.Somawardana M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
60  B.A.T.D.J. Perera F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
61 S.A.D.P.L.Samarasekara M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
62 M.T.C.Jayarathne M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
63 B.A.L.Piyadasa M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
64  A.L.M.R.Wijerathne F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
65 P.S.S.Fernando M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
66 W.A.I.Jayawardana M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
67  D.M.K.L.Ekanayake F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
68  W.V.A.A.Randika F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
69 K.N.D.Perera F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
70 U.C.A.K.Somapala M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
71 U.L.J.Pushpakumara M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
72  J.A.H.Jayasinghe F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
73  G.N. Abeysinghe F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
74  S.G.V.K.Gunasekara M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
75  K.A.D.M.Lakmali F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
76  A.K.S.Kalpani F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
77  H.A.C.E.Hapuarachchi F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
78 W.E.D.Thissera M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
79  R.A.S.Gunawardana M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
80  S.A.M.A.D.D.Senanayake F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
81  N.P.L. Fernando F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
82  D.P.R.L. Kumara M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
83  J.A.H.D.Tharangani F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
84 W.A.D.C.K.D.Wanasinghe M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
85  W.A.N.S.Perera F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
86  O.D.Amali F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
87  A.P.Renuka F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
88  W.A.D.N.P.Wanasinghe F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
89 N.D.K.A.Priyashantha M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
90  H.C.P.Karunasekara F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
91 H.Sarath M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
92  H.D.Godagampala M Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
93  H.A.S.C.Hapuarachchi F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
94  B.M.G.K.Malkanthi F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
95  K.R.N.Kumara M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
96 N.A.T.Nishshanka M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
97 S.P.N.L.Sudasinghe F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
98 S.V.Weerasuriya M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
99  A.L.A.P.Amarasinghe M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
100  S.M.R.Indika M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
101  K.K.W.D.Weerasinghe M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
102 U.A.D.Lakshika F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
103 H.D.R.N.Handugala M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
104  E.M.D.C.Ekanayake F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
105  W.K.N.T.Waragoda F Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
106 D.R.T. Perera F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
107 U.L.D.P.Perera F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
108 Y.A.S.S.K. Yapa F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
109  P.A.P.N.Jayakody M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
110  M.W.A.H.Wijesuriya F Grama Niladhari MN 2 III GNS Permanent
111 H.D.W. Kumara M Grama Niladhari MN 2 I GNS Permanent
Serial No Name of the Employee Male/ Female Current  Details
Designation  Salaty Scale Grade Service Nature of the Appoinment (Permenent / Contract/ Casual / Temporary)
1 U.R.G.S.  Ranasinghe  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
2 U.H.S. Nilanthi  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
3 T.P.S.S.  Pathirane                                     F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
4 K.M.K.G.S. Mangalika                   F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
5 H.A.U.N.  Hettiarachchi                                       F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
6 W.M.D.U.S.  Weerasinghe                                           F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
7 W.P.A.C.  Weerathunghe M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
8 W.E.M.K.S.  Ekanayake                               M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
9 W.P.S.  Wickramarathne                     F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
10 E.A.N.  Edirisinghe  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
11 S.M.U. Medhavie F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
12 H.A.N.M.  Dharmawaradhane                                         F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
13 J.A.T.S.K.  Jayakody                                       F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
14 W.P.S.P. Wijesiri                                           M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
15 H.A.H. Chandrika F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
16 W.P.D.T.K.  Weththasinghe                                          F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
17 R.W.N.S. Rajapaksha                                          F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
18 J.M.W.  Padma Kumara   M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
19 B.M.A. Ushani F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
20 W.A.D.M. Sandamali                                             F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
21 P.G.I.  Srimalie      F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
22 H.A.M. Lasanthi    F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
23 G.C.  Priyadarshanie F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
24 N.P.T.D.  Indrasiri                F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
25 W.L.P. Janakie                                          F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
26 N.S.  Marasinghe F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
27 K.C. Priyadarshanie          F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
28  W.A.H.  Seshani        F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
29 W.I. Udayanganie             F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
30 L.K.C.  Kumudinie    F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
31 A.P.E.  Poornima  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
32 D.N. Gunarathne         F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
33 V.G.I. Tharanganie          F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
34 R.H.M.J.K. Rajakaruna                              F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
35 B.G. N. Indunil                   F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
36 N.I.S. Wickramarathne                                           F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
37 T.P.P.  Liyanage      F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
38 O.W.A.C. Wijesinghe  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
39 H.M.W.N. Disanayake                                           F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
40 W.M.S.M.  Wanninayake                        F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
41 V.M. Kalansooriya      F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
42 A.M.R.L.  Arathanayake                                    M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
43 H.A.D. Nalika           F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
44 J.A.S.B. Jayakody               F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
45 W.K.S.  Witharama  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
46 P.R.L. Amarasinghe   F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
47 T.P.T. Aththanayake           F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
48 G.S.  Anali                F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
49 W.R.S.  Perera  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
50 B.S.  Kausalya     F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
51 B.K.N.M.  Jayawardana                                 M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
52 E.M.N.  Nisansala                                           F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
53 Y.M.N.  Priyanka  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
54 W.A.A. Priyadarshanie F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
55 M.K.P.  Perera  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
56 K.I.E.  Kalupahana  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
57 U.G.T. Kumari     F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
58 W.P.M.  Abeseskara                                      F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
59 I.M.M. Jayamanthi     F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
60 P.I.N.  Perera                                                       F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
61 J.N.S.  Jayasinghe M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
62 H.A.  Nimeshanie       F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
63 R.M.T. Ranasinghe F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
64 W.M.U.S. Wanninayake                          M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
65 W.M.C.K. Wasundara                                            F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
66 A.L.N.U.  Athapaththu                                        F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
67 T.N. Dalugama                         F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
68 W.A.S.  Ranathunghe  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
69 K.A.A.  Prabathkumara                            M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
70 M.G.S. Damruwan            M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
71 A.J. Nilanthika  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
72 H.P.H.E.  Pathirana                        F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
73 N.V.C.  Hiroshi  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
74 A.N.  Shayamali                F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
75 A.L.S.  Chinthna M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
76 A.A.P.S.  Adikari                       F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
77 B.W.G.C.K.  Bogahawaththa                                     F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
78 N.D.S.M.  Nawagamuwa                                              F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
79 R.A.W.D.  Ranathunge    F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
80 U.D.  Lasanthika F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
81 K.A.H. Dinusha         F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
82 H.U.  Sandamali                F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
83 H.D.P. Karunarathne                                 F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
84 W.M.N.P.  Perera                                           F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
85 L.V.A.S.  Biyanwila  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
86 E.A.P.  Prasadi  F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
87 R.K.D.B.G. Ranaweera                            F Development Officer MN-4 III DOS Permenent
88 A.A.S.  Priyantha   M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
89 K.A.A.  Pushpa Kumara                                      M Development Officer MN-4 III DOS Permenent
Serial NO Name of the Employee Male/                 Female Current Details
Desingnation Salary  Scale Grade Service Nature of the Appointment (Permanent/ Contor/ Casual/ Temporary)
1 K.A.L.M.C.Kulathilaka M Divisional secretary SL 1 11 SLAS Permanent
2 A.Uadayanthi  Pathirana F Asst. Divisional secretary SL 1 111 SLAS Permanent
3 J.A.M.M.Jathilaka M Accountant SL 1 111 SLAcS Permanent
4 K.K.Silva  F Asst. Directior (Supernumerary) SL 1 Super numerary SLPS Permanent
5 L.A.N.Samarajeewa F Asst. Directior (Supernumerary) SL 1 Super numerary SLPS Permanent
6 P.B.H.Kumara  M Technical officer MT 3 111 SLTS

Permanent

7 N.M.A.S.Muthukodi Arachchi M Technical officer MT 3 111 SLTS

Permanent

8 R.M.A.Rathnayaka F Information & Communication Technology Assistant MT 1 3-II ICTA Permanent
9 W.A.N.Werakkodi F Development Codinator  MN 4 111 DOS Permanent
10 E.P.H.Kumarathilaka F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
11 S.A.A.Kakushalya F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
12 P.M.V.U.Premachandra F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
13 J.V.A.Mihirani Nayinankada F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
14 N.P.G.L.Gunasekara F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
15 D.A.I.Sriyalatha F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
16 D.H.C.Madhushani F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
17 T.S.M.Rathnayaka F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
18 B.L.B.P.Balasuriya F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
19 D.A.N.Dhanapala F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
20 A.A.P.Wanasingha M Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
21 M.M.E.Kusumalatha  F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
22 H.M.P.K.Herath F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
23 S.W.M.S.S.WiJesingha F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
24 W.M.P.T.Wicramasingha F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
25 J.A.C.R.K.Gunasingha F Development Officer MN 4 111 DOS Permanent
26 K.C.Weerarathna F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
27 H.A.S.N.chandralatha F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
28 S.Kodippili F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
29 M.S.M.G. Fernado F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
30 M.W.Chandrakanthi F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
31 C.Wijayarathna F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
32 J.A.N.Padmasiri M Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
33 J.P.S.Jayaneththi F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
34 G.D.S.S.D.Senarathna F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
35 A.L.Malamangalika F Management Assistant MN 2 11 PMAS Permanent
36 C.J.Yapathilaka F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
37 S.K.H.Rathnayaka F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
38 P.A.N.Sajiwani F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
39 K.L.H.N.Fonseka F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
40 H.I.P.Perera F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
41 G.G.D.E.N.Sripali F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
42 P.A.T.S.Paththamperuma F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
43 K.P.A.N.P.Kurukulasooriya F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
44 K.R.R.Kumara M Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
45 P.D.Rajapaksha F Management Assistant MN 2 1 PMAS Permanent
46 M.A.A.P.Mandanayaka F Management Assistant MN 2 11 PMAS Permanent
47 J.A.K.M.Jayasuriya F Management Assistant MN 2 11 PMAS Permanent
48 P.A.S.P.Kumari F Management Assistant MN 2 11 PMAS Permanent
49 W.P.C.Nadishani F Management Assistant MN 2 11 PMAS Permanent
50 K.D.A.Priyadarshani F Management Assistant MN 2 111 PMAS Permanent
51 S.R.K.K.Senewirathna F Management Assistant MN 2 111 PMAS Permanent
52 A.T.Safana F Management Assistant MN 2 111 PMAS Permanent
53 A.V.S.S.S.K.Mudannayaka F Management Assistant MN 2 111 PMAS Permanent
54 W.P.P.C.Weththasingha F Management Assistant MN 2 111 PMAS Permanent
55 M.A.K.I.Mallawaarachchi F Management Assistant MN 2 111 PMAS Permanent
56 S.D.Perera M Management Assistant MN 2 111 PMAS Permanent
57 N.A.D.K.Ranaweera F Management Assistant MN 2 11 PMAS Permanent
58 M.M.S.Dias F Management Assistant MN 2 111 PMAS Permanent
59 H.A.Ariyasiri M KKS PL 1 1 OES

Permanent

60 Sisira Dayarathna M KKS PL 1 111 OES

Permanent

61 K.W.W.M.P.A.W.S.K.Wijekoon F KKS PL 1 111 OES

Permanent

62 B.M.T.C.Fernado M KKS PL 1 111 OES

Permanent

63 H..M.A.S.Herath F KKS PL 1 111 OES

Permanent

64 R.W.A.Ranasundara M Driver PL 3 1 DS

Permanent

65 J.A.S.T.K.Jayasingha M Driver PL 3 Spc. DS

Permanent

අනු අංකය

ග්‍රාම නිලධාරියාගේ නම

ස්ත්‍රි පුරුෂ භාවය

තනතුර වැටුප් කාණ්ඩය  

01

එන්.බී..නන්දනී ප්‍රියංකා මිය.

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි MN 2 i

02

ඩබ්..තමාලි එරන්දිකා මිය.

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි MN2 iii

03

.කේ..සී.ජානකී අමරසිංහ මිය.

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි MN2 i

04

එස්..ටී.එස්.අනුරාධ සුබසිංහ මයා.

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි MN2 iii

05

ඩී.එන්.ප්‍රේමසිරි මයා.

පුරුෂ

 

ග්‍රාම නිලධාරි MN2 i

06

ටී.පී.ප්‍රේමතිලක මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි MN2 i

07

ආර්..ඩී.කේ.ආර්.ප්‍රේමකාන්ති මිය.(වැ)

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි MN2 i

08

ආර්..ඩී.කේ.ආර්.ප්‍රේමකාන්ති මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි MN2 i

09

එන්.සී.එස්.ජයසේකර මයා.

පුරුෂ

 

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2 iii

10

කසුන් සම්පත් ජිනදාස මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2 i

11

ජේ.එම්..ඩී.කේ.ජයසේකර මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2 iii

12

එම්.කේ.එන්.ලක්මාලි මෙය.(වැ)

                                        

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2 i

13

එස්.බී.කේ.චතුරි මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2 iii

14

එම්.ආර්.විජේවර්ධන මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2 i

15

එච්..ප්‍රියදර්ශනී මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2 iii

16

ජේ.පී.එන්.විජේරත්න මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2 i

17

ඩබ්.එස්.මධුභාෂිනී වික්‍රමතිලක මිය.

 

ස්ත්‍රි

 

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2 iii

18

ඩී.ඩබ්.එම්.එස්.කේ.ප්‍රියදර්ශන දුනුසිංහ මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2 i

19

ජේ.පී.චන්ද්‍රකාන්ති මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

20

එම්.පී.ආර්.මල්කාන්ති ගුණසේකර මිය.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

21

ජේ..හර්ෂිකා ජයසිංහ මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

22

දිලිනි මධුෂිකා ජයසිංහ මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

23

දිලිනි මධුෂිකා ජයසිංහ මිය.(වැ)

                                        

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

24

ආර්.සී.ශ්‍යාමලී ජයවීර මිය.

 

ස්ත්‍රි 

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

25

වයි.ඒ.එස්.යහම්පත් මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

26

පී.නුවන් විජිත කුමාර මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

27

ටී.එම්.ඩබ්.ජේ.අමරසිරිවර්ධන මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

28

.පී..පී.කේ.රණසිංහ මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

29

වී.කේ.නිලූකා ප්‍රසාදිනී මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

30

ටිතිර පුබුදු ශාන්ත මයා.

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

31

අනුෂ්ක අමරසිංහ මයා.

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

32

පී..සමන් ප්‍රියන්ත මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

33

එස්.එම්.එන්.බී.සේනානායක මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

34

එල්.බී.අශෝකා ජයරත්න මිය.

ස්ත්‍රි

 

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

35

කේ..ජී.ඩබ්.කුරුප්පු මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

36

කේ..ජී.ඩබ්.කුරුප්පු මයා.

(වැ)                                     

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

37

කේ.එම්.එස්.කුමාරි මෙය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

38

එම්.කේ.එන්.ලක්මාලි මෙය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

39

ආර්.එම්.නන්දා රත්නායක මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

40

එච්..චතුරිකා මධුෂානි ර‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ණසිංහ මිය.(වැ)

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

41

ජී.කේ.එම්.උපමාලා වීරසේකර මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

42

එච්.පී.එන්.කස්තුරි විජේසිංහ මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

43

එච්..චතුරිකා මධුෂානි ර‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ණසිංහ මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

44

එන්.ජේ.එම්.පීරිස් මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

45

එන්.පී.තනූජා කුමාරී මිය.

 

ස්ත්‍රි

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

46

.ඩී.සමන්ත ලක්මාල් මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

47

එම්..ප්‍රියන්ත අතුල මයා.

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

48

එම්..ප්‍රියන්ත අතුල මයා.(වැ)

 

පුරුෂ

ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

49

එම්.ඩබ්..එච්.විජේසූරිය මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

50

පී.ඩබ්..සමන්ත කරුණාරත්න මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

51

කේ..ශානිකා ශනාලි මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

52

.ශිරෝමණී ප්‍රනාන්දු මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

53

එම්.එච්.සමන් තිලකසිරි මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

54

ජේ.එම්.සෙනවිරත්න මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

55

එච්.පී.ශාලිකා මිහිරාණි මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

56

දිනූෂා සන්තෝෂණී ඒකනායක මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

57

එම්.ආර්.දිල්රුක්ෂි මාරසිංහ මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

58

එම්..අචලා නිශාන්ති මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

59

ආර්.එම්.එස්.මධුෂානි මිය.

                                        

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

60

එච්.බී.මහින්ද පද්මලාල් මයා.

                                          

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

61

ජී.රංග ප්‍රියශාන්ත මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

62

එච්.බී.මහින්ද පද්මලාල් මයා.

(වැ)

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

63

පී.එන්.පී.ප්‍රනාන්දු මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

64

බී..ටී.ඩී.ජයලත් පෙරේරා මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

65

.ඩී.ආර්.සෝමවර්ධන මයා

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

66

එස්..ඩී.පී.ලක්මාල් සමරසේකර මයා.

 

පුරුෂ       

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

67

එම්.ටී.සී.ජයරත්න මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

68

බී.අර්ජුන ලක්ෂ්මන් පියදාස මයා.

පුරුෂ 

 

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

69

ඒ.එල්.එම්.ආර්.විජේරත්න මෙය.

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

70

පී.සිඩ්නි සරත් ප්‍රනාන්දු මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

71

ඩබ්ලිව්..අයි.ජයවර්ධන මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

72

ඒ.එල්.එම්.ආර්.විජේරත්න මෙය.

 (ඩී.එම්.කේ.එල්.ඒකනායක මෙය)(වැ)

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

73

පී.සිඩ්නි සරත් ප්‍රනාන්දු මයා.

(වැ)                                     

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

74

කේ.එන්.දිල්රුක්ෂි පෙරේරා මෙය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

75

යූ.සී..කේ.සෝමපාල මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

76

යූ.එල්.ජේ.පුෂ්පකුමාර මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

77

 යූ.සී..කේ.සෝමපාල මයා.

(වැ)

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

78

එන්.ජේ.එම්.පීරිස් මයා.

(වැ)

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

79

.ඩී.සමන්ත ලක්මාල් මයා.

(වැ)                                    

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

80

ජී.නිශාන්ති අබේසිංහ මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

81

එස්.ජී.වී.කේ.ගුණසේකර මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

82

කේ..ඩී.එම්.ලක්මාලි මෙය.

ස්ත්‍රි

 

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

83

.කේ.එස්.කල්පනී මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

84

එච්..සී.එරන්දි හපුආරච්චි මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

85

ඩබ්ලිව්..ඩී.තිසේරා මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

86

ආර්..එස්.ගුණවර්ධන මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

87

එන්.සී.එස්.ජයසේකර මයා.(වැ)

පුරුෂ

 

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

88

එම්.ඩබ්..එච්.විජේසූරිය මයා.

(වැ)

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

89

එන්.පී.ලක්ෂිකා ප්‍රනාන්දු මෙය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

90

ඩී.පී.රුවන් ලලිත් කුමාර මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

91

ජේ..හර්ෂණී දීපිකා තරංගනී මෙය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

92

ඩබ්..ඩී.සී.කේ.ඩී.වනසිංහ මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

93

ඩබ්..එන්.සත්සරණී පෙරේරා මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

94

.ඩී.අමාලි මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

95

.පී.රේණුකා මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

96

ඩබ්..ඩී.එන්.පී.වනසිංහ මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

97

එන්.ඩී.කේ.අමල් ප්‍රියශාන්ත මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

98

ඩබ්..ඩී.එන්.පී.වනසිංහ මිය.

(වැ)

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

99

එච්.චම්පිකා පී.කරුණාසේකර මිය. (වැ)

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

100

එච්.චම්පිකා පී.කරුණාසේකර මිය.

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

101

හරිත ධර්මසේන ගොඩගම්පල මයා.(වැ)

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

102

හරිත ධර්මසේන ගොඩගම්පල මයා.

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

103

එච්..එස්.චතුරංගනී හපුආරච්චි මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

104

බී.එම්.ජී.කේ.මල්කාන්ති මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

105

කේ.ආර්.එන්.කුමාර මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

106

එස්.පී.එන්.ලක්ෂිතා සුදසිංහ මිය.(වැ)

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

107

එස්.පී.එන්.ලක්ෂිතා සුදසිංහ මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

108

සමන් විජිත වීරසූරිය මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

109

.එල්.අජන්ත ප්‍රියංක අමරසිංහ මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

110

එස්.එම්.රොෂාන් ඉන්දික මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

111

කේ.කේ.ඩබ්ලිව්.ධම්මික වීරසිංහ මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

112

යූ..ඩී.ලක්ෂිකා මිය.

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

113

එච්.ඩී.ආර්.එන්.හඳුගල මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

114

.එම්.ඩී.සී.ඒකනායක මෙය.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

115

ඩබ්ලිව්.කේ.එන්.ටී.වරාගොඩ මිය.

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

116

ඩබ්ලිව්.කේ.එන්.ටී.වරාගොඩ මිය. (වැ)

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

117

ඩී.ආර්.තරුෂි පෙරේරා මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

118

යූ.එල්.ඩී.පී.පෙරේරා මිය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

119

වයි..එස්.එස්.කුමාරි යාපා මෙය.

 

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

120

පී..පී.එන්.ජයකොඩි මයා.

 

පුරුෂ

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

121

එම්.ඩබ්ලිව්..හසිනි විජේසූරිය මිය.

ස්ත්‍රි

 ග්‍රාම නිලධාරි  MN2  

News & Events

Scroll To Top